fot. Onigiri Sushi
Konkurs z Onigiri Sushi
Wymyśl hasło reklamowe nowego lokalu w Inowrocławiu i wygraj jeden z 10 zestawów sushi. Posmakuj zwycięstwa razem z Ino-online i Onigiri Sushi.
2012-11-24, 16:25
Od miesiąca w Inowrocławiu, w budynku Hotelu Park działa Onigiri Sushi. Aktualnie zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty lanchowej. Od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00 - 15.00 już za 27 zł można zamówić bogaty zestaw sushi (Hosomaki z ogórkiem i pomidorem, Sake Futo, Łosoś z awokado, tykwą i ogórkiem Futomaki), wraz z sałatą, liczi na deser oraz zupą Miso. Drugi zestaw (zupa Miso, kurczak grillowany z warzywami na ryżu, sałata z ogórkiem i pomidorem) oraz liczi w cenie 21 zł. W skład trzeciego wchodzi zupa Miso, Futotempura, łosoś z ogórkiem, tykwą oraz rzepą japońską zanurzony w oleju, California Roll, Paluszek krabowy Surimi z awokado i ogórkiem oraz liczy - 35 zł.

Z kolei na Andrzejki Onigiri Sushi przygotowało 3 zestawy sushi w atrakcyjnych cenach. Promocyjne zestawy są dostępne na miejscu jak również z dowozem w czwartek, piątek i sobotę.

Zestaw I – 20 kawałków sushi za 36 zł
California Roll, Hosomaki z łososiem i Hosomaki z ogórkiem

Zestaw II – 32 kawałki sushi za 82 zł
California Roll, Hosomaki z rybą maślaną, Hosomaki z ogórkiem, Futomaki z łososiem oraz Futotempura.

Zestaw III – 54 kawałki sushi za 180 zł
10 nigiri (łosoś, krewetka, maślana, węgorz, osmiornica), Ebi California, Filadelfia Futo, Futomaki z pieczoną rybą maślaną, Hosomaki z łososiem, Hosomaki z ogórkiem oraz 2 x Futotempura.

Te, jak i inne informacje dostępne na stronie www.onigirisushi.pl będą Wam pomocne w konkursie, do udziału w którym już teraz serdecznie zapraszamy.

Zadanie polega na ułożeniu hasła reklamowego, które w najlepszy sposób mogłoby promować Onigiri Sushi w Inowrocławiu.

- wymyśl hasło, napisz e-mail na adres konkurs@ino-online.pl
- nie zapomnij podać swoich danych
- masz czas do 20 grudnia 2012 r.

10 osób, które prześle najciekawsze hasła wygrywa zestawy sushi dla dwojga

Organizatorem konkursu jest właściciel obiektu Onigiri Sushi w Inowrocławiu za pośrednictwem portalu Ino-online.pl. Kontakt z organizatorem konkursu jest możliwy za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@ino-online.pl.

Poprzez dokonanie zgłoszenia hasła uczestnik konkursu oświadcza, że przysługują mu pełne i nieograniczone prawa autorskie do zgłaszanego hasła oraz przenosi bezpłatnie na organizatora autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do hasła na wszystkich dostępnych polach eksploatacji. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania dowolnej liczby nadesłanych haseł, także do rezygnacji z ich używania.

Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Ino-online.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Organizator przyzna 10 (słownie: dziesięć) zestawów sushi dla dwóch osób o wartości zgodnej z aktualnym menu lokalu, do wykorzystania w lokalu lub na wynos, 10 (słownie: dziesięciu) zwycięzcom konkursu. O wygranej w konkursie decyduje organizator, który przyzna nagrody osobom, które prześlą najciekawsze hasła reklamowe obiektu.

Konkurs trwa od 24 listopada do 20 grudnia 2012 r. Rozwiązanie konkursu - 28 grudnia 2012 r. Lista zwycięzców zostanie podana na konkursowej stronie, o wygranej zwycięzcy zostaną także poinformowani przez e-mail, z którego zostało wysłane zgłoszenie.komentarze niedostępne

JEDZENIE.I-O.PL