fot. Ino-online.pl
Pizza do wygrania!
Jaka musi być pizza, aby była smaczna? Jakie składniki są według Was obowiązkowe, jaką grubość powinno mieć ciasto, czy pizzę należy jeść z sosem?
2012-12-01, 18:40
W naszym konkursie mieliśmy do rozdania 5 talonów na pizzę o wartości 25 zł. Funduje je Pizzeria Al Capone przy ul. Kasztelańskiej 13 w Inowrocławiu. Nagrody otrzymają osoby, które w najbardziej przekonujący i barwny sposób opiszą pizzę, jaka im najlepiej smakuje. Mogła być to pozycja z aktualnego menu pizzerii Al Capone, albo też przepis na własny wypiek.

Zwycięzcy konkursu: Manhunt, Kryken Szlafen, Elisha, Monika03091982 i devienette. Gratulujemy! Informacja o sposobie odbioru nagrody została przesłana mailem.

Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Ino-online.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Zgłoszenie do konkursu polega na zamieszczeniu wpisu na niniejszej stronie konkursowej. Zgłoszenia, w których znajdować się będą odniesienia do marek handlowych i lokali innych niż Al Capone nie będą brały udziału w konkursie i będą usuwane.

Konkurs trwa od 1 do 20 grudnia 2012 r. Rozwiązanie konkursu - 21 grudnia 2012 r. Lista zwycięzców zostanie podana na konkursowej stronie, o wygranej zwycięzcy zostaną także poinformowani przez e-mail podany podczas rejestracji.


JEDZENIE.I-O.PL