fot. arch/
Słodki konkurs. Do wygrania tort weselny
Już 17 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się Inowrocławska Gala Ślubna. Imprezie towarzyszy konkurs na portalu Ino-online.
2013-01-30, 11:14
To już szósta edycja ślubnej gali, organizowanej przez Aleję Piękności i OSiR. Impreza kierowana jest w szczególności do wszystkich narzeczonych i ich rodzin. Odwiedzający jako pierwsi zapoznają się z najnowszymi trendami w branży ślubnej. Będzie można obejrzeć kolekcje strojów ślubnych oraz fryzur dla pań i panów. Ponadto aranżacje sal, dekoracje kwiatowe, zdjęcia, filmy, torty weselne i limuzyny.

Targom co roku towarzyszą pokazy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z nich jest tort weselny o wartości 500 zł ufundowany przez firmę Wypieki Domowe Aneta Miklas. O tę słodką nagrodę, która jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia weselnego można powalczyć do 10 lutego na Ino-online.

Co trzeba zrobić?
- prześlij e-mail na konkursowy adres, w tytule wpisując Tort
- napisz, w jakie kulinarne przysmaki powinno obfitować Twoim zdaniem prawdziwe weselne przyjęcie
- nie zapomnij się podpisać

Osoba, która prześle najciekawszą propozycję - wygrywa tort weselny. Pamiętaj - jeżeli nie planujesz w najbliższym czasie przyjęcia weselnego, daj szansę innym!

Nagroda zostanie uroczyście wręczona podczas Gali Ślubnej 17 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu.

Zwycięzca konkursu: Agnieszka Marianowska

Informacja o sposobie odbioru nagrody zostanie przesłana e-mailem.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział w konkursie.


Organizatorem konkursu jest Aleja Piękności w Inowrocławiu za pośrednictwem portalu Ino-online.pl. Kontakt z organizatorem konkursu jest możliwy za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@ino-online.pl.

Poprzez dokonanie zgłoszenia hasła uczestnik konkursu oświadcza, że przysługują mu pełne i nieograniczone prawa autorskie do zgłaszanego hasła oraz przenosi bezpłatnie na organizatora autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do hasła na wszystkich dostępnych polach eksploatacji. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania dowolnej liczby nadesłanych haseł, także do rezygnacji z ich używania.

Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Ino-online.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Konkurs trwa od 30 stycznia do 10 lutego 2013 r. Rozwiązanie konkursu - 12 lutego 2013 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony na konkursowej stronie, o wygranej zwycięzca zostanie także poinformowany przez e-mail, z którego zostało wysłane zgłoszenie.komentarze niedostępne

JEDZENIE.I-O.PL