W pierwszym meczu Noteć pokonała KS Kosz 109:60. W drugim, wyjazdowym spotkaniu, biało-niebiescy wygrali 28 punktami.

Co ciekawe, przez pierwsze trzy kwarty mecz miał wyrównany przebieg, a gospodarze stawiali Noteci znacznie cięższe warunki, niż w Inowrocławiu. Dopiero ostatnia kwarta to prawdziwa dominacja Noteci. Przez cały mecz nasi koszykarze mogli liczyć na głośny doping licznej grupy swoich kibiców.

Bilans po dwóch meczach to 2 do 0, a to oznacza, że trzeciego spotkania nie będzie, bo Noteć już awansowała do kolejnej rundy. Tam spotka się z Polonią Bytom albo Lublinianką. Wynik drugiego spotkania pomiędzy tymi drużynami powinniśmy poznać dziś około 22. Zapraszamy do śledzenia naszej aktualizowanej na bieżąco drabinki na końcu artykułu.

aktualizacja g.22.05

Kolejnego rywala Noteć pozna 17 kwietnia. W dwumeczu drużyn BS Polonia Bytom - Lublinianka KUL Basketball jest 1:1.